<oembed><version>1.0</version><provider_name>Trikkis Energy IKE</provider_name><provider_url>https://trikkisenergy.gr/el</provider_url><title>TOBD6-SY6-C16003JWT</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="XUjmJpiaCz"&gt;&lt;a href="https://trikkisenergy.gr/el/product/tobd6-sy6-c16003jwt/"&gt;TOBD6-SY6-C16003JWT&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://trikkisenergy.gr/el/product/tobd6-sy6-c16003jwt/embed/#?secret=XUjmJpiaCz" width="600" height="338" title="&#x201C;TOBD6-SY6-C16003JWT&#x201D; &#x2014; Trikkis Energy IKE" data-secret="XUjmJpiaCz" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;